Majerník Cyprián (Velké Kostolany 1909 - 1945 Praha )
Utečenci, nesignováno, litografie/papír, 34,5 x 50 cm, poškozeno, sklo, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |